De-Kompozytor

De-Kompozytor to kanał dla elektronicznych geniuszy ?. Różni się od innych nietuzinkowym oraz ciekawym sposobem przekazu, dzięki czemu wszystkie produkcje, nawet te z ubogą treścią dotyczącej wiedzy elektronicznej stają się ciekawe i z niecierpliwością czaka się na kolejny odcinek. Niestety w ostatnim czasie autor coraz rzadziej nagrywa ☹️. Trzymajcie się hooł.

O kanale

Rozwałki, recenzje, zwiedzanie wnętrz i remonty – czyli elektronika w alternatywnej wersji dla znudzonych akademicką formą przekazu. Pamiętaj: kanał De-Kompozytor jest rodzajem teatru w którym bohater – czyli szary jeleń – chce Wam dać odrobinę uśmiechu i przekazać jakiś promil wiedzy na tematy typowo techniczne. Od widza wymagane jest jedynie bycia luzakiem. Permamentnym gburom, którzy lubią wracać tylko po to aby manifestować swoje niezadowolenie – serdecznie dziękuję (macie inne kanały i innych twórców). Trailer kanału rzucam tu dla subskrybentów: https://youtu.be/8Yc8X75q-EM

W internecie

https://www.youtube.com/channel/UCJkmbV_cndEe6Af8b5qVyoQ/featured
https://www.facebook.com/DeKompozytor
https://steemit.com/@de-kompozytor
http://lepszykomputer.pl/pio_kontakt.htm

Dołącz do rozmowy

Witaj na moim blogu, gdzie elektronika i oprogramowanie to główne tematy. Jako osoba za sterami tego miejsca, dążę do dostarczania wartościowych treści. Twoje komentarze stanowią dla mnie napęd do ciągłego doskonalenia. Ciekawią mnie Twoje myśli, pytania i osobiste doświadczenia związane z tym fascynującym światem. Przeglądając wpisy, na pewno masz wiele pomysłów i opinii. Nie krępuj się, podziel się nimi poniżej. Każdy komentarz to nie tylko opinia zwrotna, ale także początek inspirującej dyskusji.