iFixThis

Na kanale Rafal Bielawski iFixThis możemy zobaczyć przeprowadzane naprawy na żywo. Naprawy dotyczą głównie smartfonów marki Apple co może przypaść do gustu fanom tej marki. Na tle innych ten kanał wyróżnia to, że możemy ujrzeć wykonywanie napraw bardzo zaawansowanych, o wysokim stopniu trudności. Nie jeden serwis miałby z tym problem. Kanał bardzo edukacyjny pokazujący profesjonalne podejście.

Opis kanału przez autora

Ciekawe materiały z procesu naprawy telefonów iPhone, lutowanie pod mikroskopem, porady jak naprawiać, diagnozować, jak nie dać się oszukać przy kupnie używanego iPhone a wszystko w formie Live streamingu.

https://www.facebook.com/ifixthis.eu/
https://www.instagram.com/ifixthis.pl/

Dołącz do rozmowy

Witaj na moim blogu, gdzie elektronika i oprogramowanie to główne tematy. Jako osoba za sterami tego miejsca, dążę do dostarczania wartościowych treści. Twoje komentarze stanowią dla mnie napęd do ciągłego doskonalenia. Ciekawią mnie Twoje myśli, pytania i osobiste doświadczenia związane z tym fascynującym światem. Przeglądając wpisy, na pewno masz wiele pomysłów i opinii. Nie krępuj się, podziel się nimi poniżej. Każdy komentarz to nie tylko opinia zwrotna, ale także początek inspirującej dyskusji.