WavePC

Naprawa i modernizacja komputerów to niektóre czynności, jakie możemy zobaczyć na tym kanale. Poza tym są testy, recenzje oraz sporadycznie pojawiają się live streamy podczas pracy w serwisie. Dla wszystkich, którzy chcą podpatrzeć prace w serwisie komputerowym to idealne miejsce.

Autor o kanale

Interesują Cię komputery? Szukasz informacji o sprzęcie, poradników systemowych, chcesz na własną rękę podjąć się naprawy swojego komputera? Dobrze trafiłeś!

Kanał DawidN20v2 prowadzony jest z myślą o pasjonatach komputerów.

W swoich filmach prezentuję rozpakowania oraz recenzje sprzętu komputerowego. Naprawy dotyczą porad dla mniej jak i bardziej zaawansowanych użytkowników PC.

Specjalnie dla Was przygotowałem również cykl składania komputerów dla osób o różnych potrzebach i wymaganiach.

A kim jestem?

Chyba od tego powinienem w ogóle zacząć :) Mam na imię Dawid i jestem właścicielem serwisu komputerowego WavePC. Mój serwis ma za zadanie dotrzeć do klientów, aby pomóc im w codziennych problemach z komputerami.

WavePC w internecie

https://www.youtube.com/user/DawidN20v2
https://www.facebook.com/DawidN20
https://www.instagram.com/dawidn20

Dołącz do rozmowy

Witaj na moim blogu, gdzie elektronika i oprogramowanie to główne tematy. Jako osoba za sterami tego miejsca, dążę do dostarczania wartościowych treści. Twoje komentarze stanowią dla mnie napęd do ciągłego doskonalenia. Ciekawią mnie Twoje myśli, pytania i osobiste doświadczenia związane z tym fascynującym światem. Przeglądając wpisy, na pewno masz wiele pomysłów i opinii. Nie krępuj się, podziel się nimi poniżej. Każdy komentarz to nie tylko opinia zwrotna, ale także początek inspirującej dyskusji.